- Academy »
- Stats »
- Cup Belgium »
- 2020/2021 »
- All Games
Competition
Cup 2020/2021
Belgium
Games
Preliminary Round | |||||||||
Sun | 23.Aug.2020 - 15:00 | Lorraine Arlon | 6-0 | Melreux | |||||
Sun | 23.Aug.2020 - 15:00 | Jeunesse Freylangeoise | 1-2 | Saint-Hubert | |||||
1st Round | |||||||||
Sat | 29.Aug.2020 - 14:30 | Munkzwalm | 2-1 | Eendracht Aalter | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 16:30 | Sart-Bernard | 2-2 | Tempo Overijse | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 17:00 | Lochristi | 5-0 | Dendermonde | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 17:00 | Stade Disonais | 10-2 | Aubel | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 17:30 | Groen Star Beek | 8-1 | Sart-Tilman | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:00 | Rumbeke | 3-0 | Jong Zulte | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:00 | Oostduinkerke | 0-4 | Blankenberge | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:00 | Schelde Serskamp | 0-0 | Avanti | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:00 | Kosova Schaerbeek | 1-0 | Ixelles | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:00 | Gembloux | 2-3 | Gosselies Sports | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Diksmuide | 1-0 | Oostnieuwkerke | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Torhout | 2-3 | RC Lauwe | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | VW Hamme | 7-0 | Schelle Sport | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Montignies | 9-1 | Forchies | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | K. Kontich | 3-2 | Léopold | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Nivellois | 1-3 | SK Denderhoutem | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Achel | 4-2 | Verbroedering Lommel | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Esperanza Pelt | 1-1 | SK Meldert | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Herk | 5-2 | Herselt | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Vorselaar | 4-0 | Oud-Turnhout | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Beringen | 2-0 | Noordstar Noorderwijk | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:30 | Standard Elen | 0-4 | Eendracht Termien | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | Rochefort | 11-0 | Saint-Louis-Saint-Léger | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | Onhaye | 3-0 | Fernelmont-Hemptinne | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | FC Lebbeke | 2-0 | Bornem | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | Nismes | 1-1 | Union Lasne-Ohain | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | Crossing Vissenaken | 0-1 | De Kempen | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | Weerstand Koersel | 0-1 | Wezel | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | Wellen | 1-0 | Espoir Minerois | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:00 | Saint-Hubert | 0-2 | Sprimont-Comblain | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:15 | Glabbeek-Zuurbemde | 0-3 | Hoegaarden-Outgaarden | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:30 | Oppagne-Wéris | 4-1 | Bastogne | |||||
Sat | 29.Aug.2020 - 19:30 | Jodoigne | 2-2 | Juve Hasselt | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Wevelgem City | 1-8 | Eendracht Wervik | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Sassport Boezinge | 2-2 | Dadizele | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Lauwe | 1-3 | Latem | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Anzegem | 0-1 | Eeklo | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Excelsior Zedelgem | 1-1 | Wielsbeke | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Racing Waregem | 2-1 | TSC Proven | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Adegem | 2-2 | Excelsior Mariakerke | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Voorwaarts Zwevezele II | 2-2 | Sint-Denijs Sport | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Oostkamp | 5-1 | Houthulst | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | RFC Wetteren | 3-0 | Wemmel | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Svelta Melsele | 2-1 | Rapid Leest | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Willebroekse | 2-2 | Grimbergen | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Wolvertem Merchtem | 2-0 | Wambeek | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Vaux-Noville | 1-1 | Sprimont-Comblain II | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Huy | 0-2 | Ster-Francorchamps II | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | La Roche | 0-2 | Messancy | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Wanze / Bas-Oha | 3-4 | Chevetogne | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Tenneville Sports | 1-3 | Huccorgne | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Meix-Devant-Virton II | 0-4 | Aywaille | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Andennais | 1-2 | Marloie Sport | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Spa | 0-2 | Mormont | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Gouvy | 2-2 | FC Bercheux | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Rhisnes | 0-0 | Malonne | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Braine | 3-0 | Bossiere | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Hoeilaart | 1-2 | Aische | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Rhodienne-De Hoek | 10-1 | Walcourt | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Arquet | 5-0 | Walhain | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Haasdonk | 2-0 | Eendracht Zele | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Eppegem | 7-0 | Rupelmonde | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Berlare | 0-0 | Sint-Niklaas | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Racing Mechelen | 3-1 | HO Kalken | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Jong Lede | 2-0 | Kruibeke | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Berlaar-Heikant | 2-4 | Stockel | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Herent | 6-1 | Broechem | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Sporting Bruxelles | 1-1 | St-Jozef Rijkevorsel | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Stade Everois | 2-3 | Berchem Sport II | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Sint-Job | 2-1 | Betekom | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Standaard Meerbeek | 0-5 | Saint-Josse | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Linden | 2-1 | Excelsior Mariaburg | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | BX Brussels | 0-5 | Bertem-Leefdaal | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Jeunesse Tamines | 2-1 | Genappe | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | RAS Monceau | 1-3 | Union Namur | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Binche | 4-1 | Ransart | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Tollembeek | 0-2 | Tournai | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Galmaarden | 0-3 | Rapid Symphorinois | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Mons | 3-0 | Mesvin | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Vacresse | 0-1 | Ardennen | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Stade Brainois | 3-0 | Naastois | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Hornu | 0-3 | Templeuve | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Gerpinnes | 0-6 | Entité Manageoise | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Excelsior Biévène | 0-3 | SG-Tertre-Hautrage | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Belœil | 5-0 | Mons Nord | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Elene-Grotenberge | 5-1 | Houdinois | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Bambrugge | 5-1 | Luingnois | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Ostiches | 2-2 | Olympic Burst | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Voorde Appelterre | 1-1 | Meslin Grand-Marais | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Ranst | 3-2 | Sint-Lenaarts | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Schaerbeek-Evere | 4-1 | Football Club Schaerbeek | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Witgoor Sport | 3-0 | Kadijk Overpelt | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Diest | 1-2 | Berg en Dal | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Stade Bierbeek | 0-3 | Zwarte Leeuw | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Waanrode | 0-11 | Turnhout | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Vliermaal | 0-4 | Tilleur | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Richelle United | 3-1 | Calcio Genk | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Rechain | 1-2 | Hombourg | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Herstal | 1-6 | Schoonbeek-Beverst | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Aubel | 0-1 | Bilzerse Waltwilder | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Entente Blegnytoise II | 2-5 | Herderen-Millen | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Opitter | 1-4 | JS Fizoise | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Elsautoise | 1-1 | Racing Vaux | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 15:00 | Lorraine Arlon | 0-1 | Habay-la-Neuve | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 16:00 | Alken | 0-1 | Torpedo Hasselt | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 17:00 | VC Groot Dilbeek | 1-1 | Sint-Jozef Londerzeel | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 17:00 | Punt-Larum | 2-2 | Sint-Dymphna | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 17:00 | Lille | 2-0 | Helson Helchteren | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 17:00 | Raeren-Eynatten | 4-2 | Trois Frontières | |||||
Sun | 30.Aug.2020 - 17:30 | AFC Evere | 0-3 | Hoboken | |||||
2nd Round | |||||||||
Sat | 05.Sep.2020 - 15:00 | Ardennen | 5-1 | Wezel | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 17:00 | Sint-Dymphna | 4-3 | K. Kontich | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 17:00 | PAC Buzet | 1-0 | Cappellen | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 17:00 | Berlare | 1-2 | Heur Tongeren | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 18:30 | Vorselaar | 0-0 | Beringen | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 18:30 | Bertem-Leefdaal | 3-1 | Tubize | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 18:30 | Hades | 2-0 | Tempo Overijse | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 18:30 | Houtvenne | 1-1 | Sassport Boezinge | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 18:30 | Sporting Hasselt | 1-1 | Eendracht Wervik | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 18:30 | La Louvière | 3-2 | Ostiches | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 18:30 | Ninove | 2-3 | Rapid Symphorinois | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | KSC City Pirates |
1-1 e.t.(1-1) p.g.(5-4) | FC Lebbeke | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | Rochefort | 4-2 | Mormont | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | Gent-Zeehaven | 3-1 | Saint-Josse | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | Racing Mechelen | 5-4 | Lille | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | Wellen | 0-2 | Voorde Appelterre | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | Meux | 2-1 | De Kempen | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | Berchem Sport II | 1-1 | Union Namur | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:00 | VW Hamme | 3-0 | Sprimont-Comblain II | |||||
Sat | 05.Sep.2020 - 19:31 | Rebecq | 5-1 | Arquet | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 14:00 | Hombourg | 3-2 | Sint-Job | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 14:00 | Schoonbeek-Beverst | 5-0 | Excelsior Mariakerke | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 14:00 | Ganshoren | 4-1 | Kosova Schaerbeek | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Mandel United | 3-1 | Binche | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Latem |
0-0 e.t.(0-0) p.g.(4-5) | Lochristi | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | RES Durbuy | 3-0 | Malonne | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Stockay-Warfusée | 3-0 | Aywaille | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Waremme | 2-1 | Gouvy | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Excelsior Virton | 0-5 | Bambrugge | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Harelbeke | 3-0 | Elene-Grotenberge | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Sparta Petegem | 5-0 | Willebroekse | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Westhoek | 2-0 | SK Denderhoutem | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Oostkamp | 3-5 | Eendracht Aalst | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Olympia Wijgmaal | 2-0 | JS Fizoise | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Munkzwalm | 2-0 | Templeuve | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Tilleur | 2-2 | Racing Waregem | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Schaerbeek-Evere | 3-0 | Richelle United | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Diksmuide | 0-1 | SG-Tertre-Hautrage | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Jong Lede | 2-1 | Eppegem | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Eendracht Termien | 3-3 | Jette | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Bocholt | 0-2 | Oppagne-Wéris | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Hoogstraten | 4-1 | Ranst | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Rhodienne-De Hoek | 0-5 | Zelzate | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Diegem Sport | 1-0 | Herderen-Millen | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Marloie Sport | 3-0 | Stade Disonais | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Belœil | 0-1 | Ronse | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Aische | 3-5 | Couvin-Mariembourg | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Esperanza Pelt | 2-2 | Stade Brainois | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Herent | 4-0 | Svelta Melsele | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Groen Star Beek | 1-0 | Huccorgne | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Gullegem | 3-0 | Witgoor Sport | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Mons | 4-0 | Schelde Serskamp | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Pepingen-Halle | 2-2 | Herk | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Verlaine | 4-2 | Berg en Dal | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Messancy | 1-3 | RC Lauwe | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Braine | 2-1 | Jodoigne | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Bilzerse Waltwilder | 1-1 | Merelbeke | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Warnant | 1-1 | Habay-la-Neuve | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Achel | 3-1 | Ster-Francorchamps II | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Lokeren-Temse | 3-1 | Haasdonk | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Nismes | 2-3 | Hoboken | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | US Givry | 0-1 | Gosselies Sports | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | VC Groot Dilbeek | 2-3 | Blankenberge | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Dikkelvenne | 7-2 | Chevetogne | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Racing Vaux | 1-4 | Wielsbeke | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Zwarte Leeuw | 2-1 | RFC Wetteren | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Spouwen-Mopertingen | 4-0 | Montignies | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Hoegaarden-Outgaarden | 2-3 | Oudenaarde | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Londerzeel | 1-0 | Eeklo | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Toekomst Menen | 5-0 | Linden | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Entité Manageoise | 4-4 | Solières Sport | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Berchem Sport | 1-0 | Turnhout | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Hamoir | 2-3 | Onhaye | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | 2-0 | Torpedo Hasselt | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Jeunesse Tamines | 2-0 | Acren | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Sint-Denijs Sport | 1-3 | Olsa Brakel | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Voorwaarts Zwevezele | 4-0 | Rumbeke | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | St-Jozef Rijkevorsel | 1-4 | Sprimont-Comblain | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Wolvertem Merchtem | 3-1 | Tournai | |||||
Sun | 06.Sep.2020 - 15:00 | Stockel | 0-0 | Raeren-Eynatten | |||||
3rd Round | |||||||||
Fri | 11.Sep.2020 - 19:30 | Racing Mechelen | 0-4 | La Louvière Centre | |||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:00 | PAC Buzet | 2-3 | Hoogstraten | |||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:00 | Houtvenne | 1-1 | Heur Tongeren | |||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:00 | Marloie Sport | 1-3 | La Louvière | |||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:00 | Union Namur | 1-2 | Jette | |||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:00 | Harelbeke | 0-1 | Olympia Wijgmaal | |||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:30 | Hades | 3-1 | Herk | |||||
Sat | 12.Sep.2020 - 18:30 | Thes Sport | 3-0 | Toekomst Menen |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Cup - 2020/2021
- 100% 311 / 311 Games
- Home team wins 50.8%
- Draws 12.54%
- Away team wins 36.66%
- Over 1.5 86.17%
- Over 2.5 67.85%
- Over 3.5 47.91%
- Goals 1125
- Goals /match 3.62
- Goals /match home 2.05
- Goals /match away 1.57
- Both teams score 52.09%
- Goals after 80' 3.29%
No tv schedule yet for US
(change)