Competition
Primera Division 2021/2022
El Salvador
Games
Sun | 01.Aug.2021 - 01:00 | Chalatenango | 2-2 | CD Platense | Gam1 | ||||
Sun | 01.Aug.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 0-0 | Atletico Marte | Gam1 | 6 | |||
Sun | 01.Aug.2021 - 22:00 | Once Municipal | 2-2 | Águila | Gam1 | 6 | |||
Sun | 01.Aug.2021 - 22:00 | Firpo | 1-1 | Jocoro | Gam1 | 2 | |||
Sun | 01.Aug.2021 - 22:15 | Alianza | 4-1 | Municipal Limeño | Gam1 | ||||
Sun | 01.Aug.2021 - 22:15 | FAS | 3-1 | Santa Tecla | Gam1 | 2 | |||
Wed | 04.Aug.2021 - 22:30 | FAS | 4-1 | Jocoro | Gam3 | ||||
Sat | 07.Aug.2021 - 22:00 | Atletico Marte | 0-2 | Chalatenango | Gam2 | ||||
Sun | 08.Aug.2021 - 01:30 | Municipal Limeño | 1-1 | Firpo | Gam2 | 3 | |||
Sun | 08.Aug.2021 - 02:00 | Santa Tecla | 3-0 | Isidro Metapán | Gam2 | ||||
Sun | 08.Aug.2021 - 02:00 | Águila | 1-1 | FAS | Gam2 | ||||
Sun | 08.Aug.2021 - 22:15 | Jocoro | 3-4 | Once Municipal | Gam2 | 2 | |||
Sun | 08.Aug.2021 - 22:15 | CD Platense | 2-2 | Alianza | Gam2 | ||||
Tue | 10.Aug.2021 - 22:00 | Atletico Marte | 0-1 | Santa Tecla | Gam3 | 2 | |||
Wed | 11.Aug.2021 - 22:15 | Chalatenango | 2-1 | Alianza | Gam3 | ||||
Wed | 11.Aug.2021 - 22:30 | Firpo | 3-2 | CD Platense | Gam3 | 3 | |||
Wed | 11.Aug.2021 - 22:30 | Once Municipal | 4-1 | Municipal Limeño | Gam3 | ||||
Thu | 12.Aug.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 2-2 | Águila | Gam3 | 2 | |||
Sat | 14.Aug.2021 - 22:15 | Jocoro | 1-0 | Isidro Metapán | Gam4 | ||||
Sun | 15.Aug.2021 - 01:00 | Santa Tecla | 1-1 | Chalatenango | Gam4 | 1 | |||
Sun | 15.Aug.2021 - 01:30 | Municipal Limeño | 0-3 | FAS | Gam4 | 1 | |||
Sun | 15.Aug.2021 - 02:00 | Águila | 4-1 | Atletico Marte | Gam4 | ||||
Sun | 15.Aug.2021 - 22:15 | Alianza | 2-2 | Firpo | Gam4 | ||||
Sun | 15.Aug.2021 - 22:15 | CD Platense | 1-1 | Once Municipal | Gam4 | ||||
Sat | 21.Aug.2021 - 23:00 | Chalatenango | 0-2 | Firpo | Gam5 | 2 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 02:00 | Santa Tecla | 2-3 | Águila | Gam5 | ||||
Sun | 22.Aug.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 1-0 | Municipal Limeño | Gam5 | 2 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 22:00 | Atletico Marte | 2-1 | Jocoro | Gam5 | ||||
Sun | 22.Aug.2021 - 22:15 | FAS | 0-1 | CD Platense | Gam5 | ||||
Wed | 25.Aug.2021 - 22:00 | Jocoro | 2-0 | Santa Tecla | Gam6 | 5 | |||
Wed | 25.Aug.2021 - 22:30 | Municipal Limeño | 1-2 | Atletico Marte | Gam6 | 4 | |||
Wed | 25.Aug.2021 - 22:30 | Firpo | 2-2 | Once Municipal | Gam6 | 4 | |||
Wed | 25.Aug.2021 - 22:30 | CD Platense | 2-1 | Isidro Metapán | Gam6 | ||||
Thu | 26.Aug.2021 - 02:00 | Águila | 2-1 | Chalatenango | Gam6 | 1 | |||
Thu | 26.Aug.2021 - 02:15 | Alianza | 1-0 | FAS | Gam6 | 1 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 01:00 | Chalatenango | 1-2 | Once Municipal | Gam7 | ||||
Sun | 29.Aug.2021 - 02:00 | Águila | 2-2 | Jocoro | Gam7 | ||||
Sun | 29.Aug.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 1-2 | Alianza | Gam7 | ||||
Sun | 29.Aug.2021 - 02:00 | Santa Tecla | 1-1 | Municipal Limeño | Gam7 | ||||
Sun | 29.Aug.2021 - 22:15 | FAS | 3-1 | Firpo | Gam7 | 1 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 22:15 | CD Platense | 0-2 | Atletico Marte | Gam7 | 2 | |||
Fri | 10.Sep.2021 - 22:15 | Alianza | 1-0 | Once Municipal | Gam5 | 3 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 22:00 | Jocoro | 3-1 | Chalatenango | Gam8 | 1 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 01:30 | Municipal Limeño | 1-0 | Águila | Gam8 | 1 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 22:00 | Firpo | 1-1 | Isidro Metapán | Gam8 | ||||
Sun | 12.Sep.2021 - 22:00 | Once Municipal | 1-3 | FAS | Gam8 | ||||
Sun | 12.Sep.2021 - 22:15 | Alianza | 3-1 | Atletico Marte | Gam8 | ||||
Sun | 12.Sep.2021 - 22:15 | CD Platense | 1-0 | Santa Tecla | Gam8 | ||||
Wed | 15.Sep.2021 - 22:00 | Atletico Marte | 1-3 | Firpo | Gam9 | 1 | |||
Wed | 15.Sep.2021 - 22:00 | Jocoro | 3-1 | Municipal Limeño | Gam9 | 1 | |||
Thu | 16.Sep.2021 - 01:00 | Santa Tecla | 0-4 | Alianza | Gam9 | 2 | |||
Thu | 16.Sep.2021 - 01:00 | Chalatenango | 1-2 | FAS | Gam9 | 3 | |||
Thu | 16.Sep.2021 - 01:30 | Águila | 1-0 | CD Platense | Gam9 | 2 | |||
Thu | 16.Sep.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 0-1 | Once Municipal | Gam9 | 2 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 01:00 | Chalatenango | 1-1 | Municipal Limeño | Gam10 | 3 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 02:00 | Alianza | 2-1 | Águila | Gam10 | 4 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 22:00 | Firpo | 0-2 | Santa Tecla | Gam10 | ||||
Sun | 19.Sep.2021 - 22:00 | Once Municipal | 0-0 | Atletico Marte | Gam10 | ||||
Sun | 19.Sep.2021 - 22:15 | FAS | 3-0 | Isidro Metapán | Gam10 | ||||
Sun | 19.Sep.2021 - 22:15 | CD Platense | 1-1 | Jocoro | Gam10 | 1 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 22:00 | Jocoro | 3-3 | Alianza | Gam11 | 2 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 01:30 | Águila | 1-1 | Firpo | Gam11 | 1 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 02:00 | Santa Tecla | 0-1 | Once Municipal | Gam11 | 2 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 1-4 | Chalatenango | Gam11 | 1 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 22:15 | Atletico Marte | 0-1 | FAS | Gam11 | 2 | |||
Mon | 27.Sep.2021 - 20:00 | Municipal Limeño | 0-1 | CD Platense | Gam11 | ||||
Sat | 02.Oct.2021 - 22:00 | Jocoro | 2-1 | Firpo | Gam12 | 1 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 22:15 | CD Platense | 2-1 | Chalatenango | Gam12 | 1 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 22:15 | Atletico Marte | 2-0 | Isidro Metapán | Gam12 | 1 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 22:30 | Municipal Limeño | 0-3 | Alianza | Gam12 | ||||
Sun | 03.Oct.2021 - 01:00 | Santa Tecla | 1-0 | FAS | Gam12 | ||||
Sun | 03.Oct.2021 - 01:30 | Águila | 1-2 | Once Municipal | Gam12 | ||||
Sat | 09.Oct.2021 - 22:00 | Municipal Limeño | 1-1 | Once Municipal | Gam14 | 1 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 22:30 | CD Platense | 1-3 | Firpo | Gam14 | 1 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 01:00 | Chalatenango | 2-2 | Atletico Marte | Gam13 | ||||
Sun | 17.Oct.2021 - 01:45 | Firpo | 1-1 | Municipal Limeño | Gam13 | 1 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 1-1 | Santa Tecla | Gam13 | ||||
Sun | 17.Oct.2021 - 22:00 | Once Municipal | 2-2 | Jocoro | Gam13 | 1 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 22:15 | FAS | 0-1 | Águila | Gam13 | 3 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 22:15 | Alianza | 4-0 | CD Platense | Gam13 | ||||
Wed | 20.Oct.2021 - 22:00 | Jocoro | 0-0 | FAS | Gam14 | ||||
Thu | 21.Oct.2021 - 02:00 | Águila | 4-0 | Isidro Metapán | Gam14 | ||||
Thu | 21.Oct.2021 - 02:00 | Santa Tecla | 0-0 | Atletico Marte | Gam14 | ||||
Thu | 21.Oct.2021 - 02:15 | Alianza | 1-0 | Chalatenango | Gam14 | ||||
Sun | 24.Oct.2021 - 01:30 | Chalatenango | 0-2 | Santa Tecla | Gam15 | 2 | |||
Sun | 24.Oct.2021 - 02:00 | Isidro Metapán | 1-1 | Jocoro | Gam15 | ||||
Sun | 24.Oct.2021 - 22:00 | Once Municipal | 1-1 | CD Platense | Gam15 | ||||
Sun | 24.Oct.2021 - 22:00 | Firpo | 2-1 | Alianza | Gam15 | 1 | |||
Sun | 24.Oct.2021 - 22:00 | Atletico Marte | 1-2 | Águila | Gam15 | 1 | |||
Sun | 24.Oct.2021 - 22:15 | FAS | 2-1 | Municipal Limeño | Gam15 | ||||
Sat | 30.Oct.2021 - 22:00 | Jocoro | 1-1 | Atletico Marte | Gam16 | ||||
Sat | 30.Oct.2021 - 22:00 | Municipal Limeño | 2-2 | Isidro Metapán | Gam16 | ||||
Sat | 30.Oct.2021 - 22:30 | Once Municipal | 2-3 | Alianza | Gam16 | ||||
Sat | 30.Oct.2021 - 22:30 | CD Platense | 0-0 | FAS | Gam16 | ||||
Sun | 31.Oct.2021 - 01:00 | Águila | 2-0 | Santa Tecla | Gam16 | 3 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 01:00 | Firpo | 4-2 | Chalatenango | Gam16 | 3 | |||
Tue | 02.Nov.2021 - 21:00 | Atletico Marte | 2-0 | Municipal Limeño | Gam17 | 4 | |||
Tue | 02.Nov.2021 - 21:15 | FAS | 0-1 | Alianza | Gam17 | 4 | |||
Tue | 02.Nov.2021 - 21:30 | Once Municipal | 1-0 | Firpo | Gam17 | 3 | |||
Wed | 03.Nov.2021 - 00:30 | Chalatenango | 1-1 | Águila | Gam17 | 4 | |||
Wed | 03.Nov.2021 - 01:00 | Isidro Metapán | 1-0 | CD Platense | Gam17 | ||||
Wed | 03.Nov.2021 - 01:00 | Santa Tecla | 2-1 | Jocoro | Gam17 | 5 | |||
Sat | 06.Nov.2021 - 21:00 | Jocoro | 2-2 | Águila | Gam18 | ||||
Sun | 07.Nov.2021 - 01:00 | Firpo | 2-0 | FAS | Gam18 | ||||
Sun | 07.Nov.2021 - 01:15 | Alianza | 1-0 | Isidro Metapán | Gam18 | ||||
Sun | 07.Nov.2021 - 21:00 | Atletico Marte | 0-0 | CD Platense | Gam18 | ||||
Sun | 07.Nov.2021 - 21:00 | Once Municipal | 1-2 | Chalatenango | Gam18 | ||||
Sun | 07.Nov.2021 - 21:00 | Municipal Limeño | 1-1 | Santa Tecla | Gam18 | ||||
Sat | 13.Nov.2021 - 21:00 | Atletico Marte | 2-1 | Alianza | Gam19 | ||||
Sun | 14.Nov.2021 - 00:00 | Santa Tecla | 0-1 | CD Platense | Gam19 | 2 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 00:30 | Chalatenango | 2-0 | Jocoro | Gam19 | 1 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 00:30 | Águila | 2-1 | Municipal Limeño | Gam19 | 1 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 01:00 | Isidro Metapán | 2-1 | Firpo | Gam19 | ||||
Sun | 14.Nov.2021 - 21:15 | FAS | 3-2 | Once Municipal | Gam19 | 2 | |||
Wed | 17.Nov.2021 - 21:15 | Municipal Limeño | 0-0 | Jocoro | Gam20 | 5 | |||
Wed | 17.Nov.2021 - 21:15 | FAS | 1-1 | Chalatenango | Gam20 | 4 | |||
Wed | 17.Nov.2021 - 21:30 | CD Platense | 3-2 | Águila | Gam20 | 4 | |||
Thu | 18.Nov.2021 - 01:00 | Firpo | 2-0 | Atletico Marte | Gam20 | ||||
Thu | 18.Nov.2021 - 01:15 | Alianza | 5-0 | Santa Tecla | Gam20 | 3 | |||
Thu | 18.Nov.2021 - 21:30 | Once Municipal | 1-1 | Isidro Metapán | Gam20 | 3 | |||
Sat | 20.Nov.2021 - 21:15 | Jocoro | 1-1 | CD Platense | Gam21 | 2 | |||
Sun | 21.Nov.2021 - 00:00 | Santa Tecla | 2-2 | Firpo | Gam21 | 1 | |||
Sun | 21.Nov.2021 - 01:00 | Águila | 0-1 | Alianza | Gam21 | 1 | |||
Sun | 21.Nov.2021 - 21:00 | Atletico Marte | 1-4 | Once Municipal | Gam21 | ||||
Sun | 21.Nov.2021 - 21:00 | Municipal Limeño | 0-3 | Chalatenango | Gam21 | ||||
Sun | 21.Nov.2021 - 23:00 | Isidro Metapán | 1-2 | FAS | Gam21 | ||||
Sat | 27.Nov.2021 - 21:00 | Firpo | 1-0 | Águila | Gam22 | ||||
Sat | 27.Nov.2021 - 21:00 | Alianza | 2-0 | Jocoro | Gam22 | ||||
Sat | 27.Nov.2021 - 21:00 | FAS | 2-2 | Atletico Marte | Gam22 | ||||
Sat | 27.Nov.2021 - 21:00 | Chalatenango | 1-0 | Isidro Metapán | Gam22 | ||||
Sat | 27.Nov.2021 - 21:00 | Once Municipal | 4-3 | Santa Tecla | Gam22 | ||||
Sat | 27.Nov.2021 - 21:00 | CD Platense | 0-1 | Municipal Limeño | Gam22 | ||||
Wed | 01.Dec.2021 - 21:00 | Jocoro | 2-3 | Alianza | |||||
Wed | 01.Dec.2021 - 21:15 | CD Platense | 2-2 | Firpo | 1 | ||||
Thu | 02.Dec.2021 - 01:00 | Águila | 1-1 | Once Municipal | 5 | ||||
Fri | 03.Dec.2021 - 00:30 | Chalatenango | 0-0 | FAS | 5 | ||||
Sun | 05.Dec.2021 - 21:00 | FAS | 1-1 | Chalatenango | |||||
Sun | 05.Dec.2021 - 21:00 | Once Municipal | 0-0 | Águila | |||||
Sun | 05.Dec.2021 - 21:00 | Alianza | 1-0 | Jocoro | |||||
Sun | 05.Dec.2021 - 21:15 | Firpo | 1-2 | CD Platense | |||||
Apertura - Semi-finals | |||||||||
Wed | 08.Dec.2021 - 21:30 | Once Municipal | 1-1 | Alianza | 2 | ||||
Fri | 10.Dec.2021 - 01:00 | Chalatenango | 1-1 | CD Platense | |||||
Sun | 12.Dec.2021 - 21:00 | Alianza | 2-0 | Once Municipal | |||||
Sun | 12.Dec.2021 - 21:00 | CD Platense | 1-0 | Chalatenango | |||||
Apertura - Final | |||||||||
Sun | 19.Dec.2021 - 21:00 | Alianza | 2-1 | CD Platense | |||||
Clausura | |||||||||
Sun | 16.Jan.2022 - 01:00 | Águila | 0-0 | Jocoro | Gam1 | 5 | |||
Sun | 16.Jan.2022 - 01:00 | Chalatenango | 0-0 | Atletico Marte | Gam1 | 6 | |||
Sun | 16.Jan.2022 - 21:00 | Once Municipal | 1-1 | FAS | Gam1 | 1 | |||
Sun | 16.Jan.2022 - 21:00 | Alianza | 0-2 | Isidro Metapán | Gam1 | ||||
Sun | 16.Jan.2022 - 21:00 | Firpo | 1-0 | Municipal Limeño | Gam1 | 3 | |||
Sun | 16.Jan.2022 - 21:15 | CD Platense | 0-1 | Santa Tecla | Gam1 | 1 | |||
Sat | 22.Jan.2022 - 21:00 | Jocoro | 3-2 | Alianza | Gam2 | 1 | |||
Sun | 23.Jan.2022 - 01:00 | Santa Tecla | 1-1 | Once Municipal | Gam2 | 2 | |||
Sun | 23.Jan.2022 - 01:00 | Isidro Metapán | 2-1 | Chalatenango | Gam2 | 2 | |||
Sun | 23.Jan.2022 - 21:00 | Atletico Marte | 2-1 | Firpo | Gam2 | 3 | |||
Sun | 23.Jan.2022 - 21:15 | Municipal Limeño | 2-1 | CD Platense | Gam2 | ||||
Sun | 23.Jan.2022 - 21:15 | FAS | 0-3 | Águila | Gam2 | 3 | |||
Wed | 26.Jan.2022 - 21:15 | Jocoro | 2-2 | FAS | Gam3 | 5 | |||
Wed | 26.Jan.2022 - 21:15 | CD Platense | 1-1 | Atletico Marte | Gam3 | 4 | |||
Wed | 26.Jan.2022 - 21:30 | Once Municipal | 3-2 | Municipal Limeño | Gam3 | 3 | |||
Thu | 27.Jan.2022 - 01:00 | Águila | 4-1 | Santa Tecla | Gam3 | 3 | |||
Thu | 27.Jan.2022 - 01:00 | Firpo | 0-0 | Isidro Metapán | Gam3 | 5 | |||
Thu | 27.Jan.2022 - 01:15 | Alianza | 3-1 | Chalatenango | Gam3 | 1 | |||
Sat | 29.Jan.2022 - 21:00 | Atletico Marte | 1-1 | Once Municipal | Gam4 | 3 | |||
Sun | 30.Jan.2022 - 01:00 | Isidro Metapán | 1-1 | CD Platense | Gam4 | ||||
Sun | 30.Jan.2022 - 01:00 | Chalatenango | 2-1 | Firpo | Gam4 | 2 | |||
Sun | 30.Jan.2022 - 01:15 | Santa Tecla | 3-0 | Jocoro | Gam4 | 2 | |||
Sun | 30.Jan.2022 - 21:00 | Municipal Limeño | 0-3 | Águila | Gam4 | 1 | |||
Fri | 04.Feb.2022 - 21:15 | Jocoro | 3-0 | Municipal Limeño | Gam5 | 4 | |||
Sun | 06.Feb.2022 - 01:00 | Águila | 2-1 | Atletico Marte | Gam5 | 7 | |||
Sun | 06.Feb.2022 - 21:00 | Once Municipal | 0-0 | Isidro Metapán | Gam5 | 3 | |||
Sun | 06.Feb.2022 - 21:15 | Alianza | 0-0 | Firpo | Gam5 | 1 | |||
Sun | 06.Feb.2022 - 21:15 | CD Platense | 1-1 | Chalatenango | Gam5 | 3 | |||
Sun | 06.Feb.2022 - 21:15 | FAS | 2-0 | Santa Tecla | Gam5 | 3 | |||
Wed | 09.Feb.2022 - 21:00 | Municipal Limeño | 1-1 | FAS | Gam6 | 1 | |||
Wed | 09.Feb.2022 - 21:00 | Atletico Marte | 0-0 | Jocoro | Gam6 | 2 | |||
Thu | 10.Feb.2022 - 01:00 | Firpo | 1-1 | CD Platense | Gam6 | 4 | |||
Thu | 10.Feb.2022 - 01:00 | Chalatenango | 1-0 | Once Municipal | Gam6 | ||||
Thu | 10.Feb.2022 - 01:00 | Isidro Metapán | 2-2 | Águila | Gam6 | ||||
Thu | 10.Feb.2022 - 01:15 | Santa Tecla | 2-3 | Alianza | Gam6 | ||||
Sat | 12.Feb.2022 - 21:00 | Jocoro | 2-1 | Isidro Metapán | Gam7 | 3 | |||
Sun | 13.Feb.2022 - 01:00 | Águila | 0-1 | Chalatenango | Gam7 | ||||
Sun | 13.Feb.2022 - 01:15 | Santa Tecla | 1-1 | Municipal Limeño | Gam7 | 1 | |||
Sun | 13.Feb.2022 - 21:00 | Once Municipal | 1-0 | Firpo | Gam7 | 5 | |||
Sun | 13.Feb.2022 - 21:15 | Alianza | 1-0 | CD Platense | Gam7 | ||||
Sun | 13.Feb.2022 - 21:15 | FAS | 3-0 | Atletico Marte | Gam7 | 2 | |||
Sat | 19.Feb.2022 - 21:00 | Atletico Marte | 2-1 | Santa Tecla | Gam8 | 2 | |||
Sun | 20.Feb.2022 - 01:00 | Chalatenango | 1-0 | Jocoro | Gam8 | 2 | |||
Sun | 20.Feb.2022 - 01:00 | Isidro Metapán | 1-1 | FAS | Gam8 | 3 | |||
Sun | 20.Feb.2022 - 01:00 | Firpo | 0-0 | Águila | Gam8 | 3 | |||
Sun | 20.Feb.2022 - 21:00 | Municipal Limeño | 0-0 | Alianza | Gam8 | ||||
Sun | 20.Feb.2022 - 21:15 | CD Platense | 1-0 | Once Municipal | Gam8 | 1 | |||
Wed | 23.Feb.2022 - 21:00 | Municipal Limeño | 2-0 | Atletico Marte | Gam9 | ||||
Wed | 23.Feb.2022 - 21:15 | FAS | 1-3 | Chalatenango | Gam9 | 1 | |||
Wed | 23.Feb.2022 - 21:15 | Jocoro | 1-1 | Firpo | Gam9 | 1 | |||
Wed | 23.Feb.2022 - 21:30 | Once Municipal | 1-2 | Alianza | Gam20 | 1 | |||
Thu | 24.Feb.2022 - 01:00 | Águila | 2-2 | CD Platense | Gam9 | 1 | |||
Thu | 24.Feb.2022 - 01:15 | Santa Tecla | 1-0 | Isidro Metapán | Gam9 | 1 | |||
Sun | 27.Feb.2022 - 01:00 | Chalatenango | 1-0 | Santa Tecla | Gam10 | 3 | |||
Sun | 27.Feb.2022 - 01:00 | Firpo | 2-3 | FAS | Gam10 | 3 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Primera Division - 2021/2022
- 100% 290 / 290 Games
- Home team wins 40.69%
- Draws 33.1%
- Away team wins 26.21%
- Over 1.5 70%
- Over 2.5 45.52%
- Over 3.5 24.48%
- Goals 714
- Goals /match 2.46
- Goals /match home 1.34
- Goals /match away 1.12
- Both teams score 55.52%
- Goals after 80' 15.13%
No tv schedule yet for US
(change)