Competition
Derde Divisie 2021/2022
Netherlands
Games
Sat | 14.Aug.2021 - 18:00 | GOES | 0-0 | Sportlust '46 | Gam7 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 13:30 | VVOG | 3-3 | DOVO | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 13:30 | Harkemase Boys | 3-3 | GOES | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 13:30 | HSV Hoek | 1-1 | Barendrecht | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 13:30 | Staphorst | 0-0 | VVSB | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 13:30 | Excelsior '31 | 3-1 | Ter Leede | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 13:30 | Lisse | 2-3 | ACV | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 13:30 | Ajax Amateurs | 0-1 | DVS '33 | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 14:00 | Sportlust '46 | 2-1 | SteDoCo | Gam1 | |||
Sat | 21.Aug.2021 - 14:00 | Sparta Nijkerk | 2-0 | ODIN '59 | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:00 | ADO '20 | 1-2 | OFC Oostzaan | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:00 | Hollandia | 0-2 | UNA | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:00 | Dongen | 1-1 | JOS Watergraafsmeer | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:00 | Hoogland | 2-2 | Gemert | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:00 | Blauw Geel '38 | 0-2 | OSS '20 | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:00 | HV & CV Quick | 2-0 | Westlandia | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:30 | HSC '21 | 0-1 | EVV | Gam1 | |||
Sun | 22.Aug.2021 - 13:30 | Groene Ster | 3-0 | DEM | Gam1 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 13:30 | Barendrecht | 1-3 | Excelsior '31 | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 13:30 | GOES | 0-0 | Ajax Amateurs | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 13:30 | DVS '33 | 1-1 | Staphorst | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 13:30 | ACV | 1-1 | HSV Hoek | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 13:30 | ODIN '59 | 2-2 | VVOG | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 13:30 | SteDoCo | 1-1 | Harkemase Boys | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 14:00 | DOVO | 0-0 | Sparta Nijkerk | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 14:00 | Ter Leede | 1-0 | Lisse | Gam2 | |||
Sat | 28.Aug.2021 - 17:00 | VVSB | 3-0 | Sportlust '46 | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:00 | DEM | 0-0 | Hoogland | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:00 | Westlandia | 1-1 | USV Hercules | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:00 | Gemert | 2-1 | Dongen | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:00 | GVV Unitas | 0-0 | HV & CV Quick | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:00 | JOS Watergraafsmeer | 1-0 | Hollandia | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:30 | EVV | 2-4 | Blauw Geel '38 | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:30 | UNA | 4-1 | Groene Ster | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:30 | OFC Oostzaan | 2-1 | HSC '21 | Gam2 | |||
Sun | 29.Aug.2021 - 13:30 | OSS '20 | 5-1 | ADO '20 | Gam2 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 13:30 | Excelsior '31 | 1-2 | VVSB | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 13:30 | Ajax Amateurs | 1-0 | ODIN '59 | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 13:30 | Lisse | 3-0 | DOVO | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 13:30 | Staphorst | 4-0 | GOES | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 13:30 | Harkemase Boys | 2-1 | DVS '33 | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 13:30 | VVOG | 2-4 | ACV | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 13:30 | HSV Hoek | 1-4 | SteDoCo | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 14:00 | Sportlust '46 | 2-1 | Ter Leede | Gam3 | |||
Sat | 04.Sep.2021 - 14:00 | Sparta Nijkerk | 3-2 | Barendrecht | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:00 | Dongen | 3-0 | DEM | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:00 | Hoogland | 0-4 | Westlandia | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:00 | USV Hercules | 3-1 | OSS '20 | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:00 | ADO '20 | 3-0 | UNA | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:00 | Hollandia | 0-0 | EVV | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:00 | HV & CV Quick | 0-2 | OFC Oostzaan | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:00 | Blauw Geel '38 | 2-1 | GVV Unitas | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:30 | HSC '21 | 1-5 | JOS Watergraafsmeer | Gam3 | |||
Sun | 05.Sep.2021 - 13:30 | Groene Ster | 3-3 | Gemert | Gam3 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 13:30 | SteDoCo | 0-0 | Excelsior '31 | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 13:30 | Barendrecht | 0-2 | Staphorst | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 13:30 | DVS '33 | 0-1 | Sportlust '46 | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 13:30 | HSV Hoek | 2-2 | Harkemase Boys | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 13:30 | ODIN '59 | 0-0 | Lisse | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 13:30 | ACV | 2-2 | Sparta Nijkerk | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 14:00 | DOVO | 1-0 | Ajax Amateurs | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 14:00 | Ter Leede | 3-2 | GOES | Gam4 | |||
Sat | 11.Sep.2021 - 17:00 | VVSB | 1-1 | VVOG | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:00 | Westlandia | 3-0 | Blauw Geel '38 | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:00 | Gemert | 3-0 | Hollandia | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:00 | JOS Watergraafsmeer | 1-4 | USV Hercules | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:00 | ADO '20 | 2-3 | Groene Ster | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:00 | GVV Unitas | 3-1 | Hoogland | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:30 | OFC Oostzaan | 2-1 | Dongen | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:30 | OSS '20 | 1-0 | HV & CV Quick | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:30 | UNA | 3-1 | HSC '21 | Gam4 | |||
Sun | 12.Sep.2021 - 13:30 | EVV | 1-1 | DEM | Gam4 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 13:30 | Lisse | 4-2 | HSV Hoek | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 13:30 | Harkemase Boys | 4-0 | ODIN '59 | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 13:30 | VVOG | 2-1 | SteDoCo | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 13:30 | GOES | 1-2 | DVS '33 | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 13:30 | Ajax Amateurs | 4-1 | Ter Leede | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 13:30 | Staphorst | 2-2 | Excelsior '31 | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 14:00 | Sparta Nijkerk | 2-0 | VVSB | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 14:00 | Sportlust '46 | 2-2 | Barendrecht | Gam5 | |||
Sat | 18.Sep.2021 - 14:00 | DOVO | 1-2 | ACV | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | Dongen | 1-1 | HSC '21 | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | DEM | 1-2 | Gemert | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | Blauw Geel '38 | 0-2 | ADO '20 | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | HV & CV Quick | 1-0 | JOS Watergraafsmeer | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | GVV Unitas | 4-2 | OSS '20 | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | Hollandia | 1-1 | OFC Oostzaan | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | USV Hercules | 4-1 | UNA | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:00 | Hoogland | 0-0 | EVV | Gam5 | |||
Sun | 19.Sep.2021 - 13:30 | Groene Ster | 0-0 | Westlandia | Gam5 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 13:30 | DVS '33 | 1-2 | Lisse | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 13:30 | Excelsior '31 | 4-1 | Sportlust '46 | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 13:30 | HSV Hoek | 4-0 | VVOG | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 13:30 | SteDoCo | 0-1 | Sparta Nijkerk | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 13:30 | Barendrecht | 2-1 | Ajax Amateurs | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 13:30 | ACV | 0-1 | Harkemase Boys | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 13:30 | ODIN '59 | 4-1 | DOVO | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 14:00 | Ter Leede | 0-0 | Staphorst | Gam6 | |||
Sat | 25.Sep.2021 - 17:00 | VVSB | 2-2 | GOES | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:00 | JOS Watergraafsmeer | 2-0 | DEM | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:00 | Gemert | 0-0 | Blauw Geel '38 | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:00 | ADO '20 | 4-2 | USV Hercules | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:00 | Westlandia | 3-4 | GVV Unitas | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:30 | OSS '20 | 2-0 | Groene Ster | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:30 | OFC Oostzaan | 4-0 | Hoogland | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:30 | EVV | 1-1 | Dongen | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:30 | UNA | 2-1 | HV & CV Quick | Gam6 | |||
Sun | 26.Sep.2021 - 13:30 | HSC '21 | 2-2 | Hollandia | Gam6 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 13:30 | Harkemase Boys | 2-4 | Barendrecht | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 13:30 | ODIN '59 | 1-4 | DVS '33 | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 13:30 | Ajax Amateurs | 3-1 | VVSB | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 13:30 | Lisse | 3-1 | SteDoCo | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 13:30 | VVOG | 2-1 | Excelsior '31 | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 13:30 | ACV | 0-1 | Ter Leede | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 14:00 | DOVO | 1-3 | HSV Hoek | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 14:00 | Sparta Nijkerk | 1-0 | Staphorst | Gam7 | |||
Sat | 02.Oct.2021 - 18:30 | Blauw Geel '38 | 3-2 | UNA | Gam7 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 13:00 | Hoogland | 3-1 | JOS Watergraafsmeer | Gam7 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 13:00 | GVV Unitas | 1-0 | ADO '20 | Gam7 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 13:00 | HV & CV Quick | 3-1 | Dongen | Gam7 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 13:00 | DEM | 0-2 | Hollandia | Gam7 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 13:00 | Westlandia | 1-1 | Gemert | Gam7 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 13:30 | Groene Ster | 3-1 | OFC Oostzaan | Gam7 | |||
Sun | 03.Oct.2021 - 13:30 | OSS '20 | 1-0 | EVV | Gam7 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 13:30 | Excelsior '31 | 2-0 | Ajax Amateurs | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 13:30 | DVS '33 | 5-0 | VVOG | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 13:30 | HSV Hoek | 0-2 | ODIN '59 | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 13:30 | Staphorst | 1-3 | Lisse | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 13:30 | SteDoCo | 2-0 | DOVO | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 13:30 | Barendrecht | 2-2 | GOES | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 14:00 | Sportlust '46 | 4-1 | Harkemase Boys | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 14:00 | Ter Leede | 1-5 | Sparta Nijkerk | Gam8 | |||
Sat | 09.Oct.2021 - 17:00 | VVSB | 0-3 | ACV | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:00 | Hollandia | 3-0 | Groene Ster | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:00 | Dongen | 2-1 | Blauw Geel '38 | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:00 | Gemert | 2-2 | USV Hercules | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:00 | JOS Watergraafsmeer | 3-3 | OSS '20 | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:00 | ADO '20 | 3-0 | Westlandia | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:30 | UNA | 3-2 | GVV Unitas | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:30 | EVV | 1-0 | HV & CV Quick | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:30 | HSC '21 | 4-1 | Hoogland | Gam8 | |||
Sun | 10.Oct.2021 - 13:30 | OFC Oostzaan | 3-1 | DEM | Gam8 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 13:30 | Lisse | 0-0 | Barendrecht | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 13:30 | GOES | 1-3 | Excelsior '31 | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 13:30 | ODIN '59 | 1-2 | SteDoCo | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 13:30 | ACV | 1-2 | Sportlust '46 | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 13:30 | Ajax Amateurs | 0-3 | Staphorst | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 13:30 | Harkemase Boys | 4-2 | VVSB | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 13:30 | VVOG | 1-2 | Ter Leede | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 14:00 | Sparta Nijkerk | 1-2 | HSV Hoek | Gam9 | |||
Sat | 16.Oct.2021 - 14:00 | DOVO | 0-0 | DVS '33 | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:00 | HV & CV Quick | 0-1 | ADO '20 | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:00 | Hoogland | 0-1 | Dongen | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:00 | Blauw Geel '38 | 2-3 | OFC Oostzaan | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:00 | DEM | 0-3 | HSC '21 | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:00 | USV Hercules | 3-0 | EVV | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:00 | Westlandia | 0-3 | UNA | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:00 | GVV Unitas | 0-3 | Gemert | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:30 | OSS '20 | 3-1 | Hollandia | Gam9 | |||
Sun | 17.Oct.2021 - 13:30 | Groene Ster | 1-0 | JOS Watergraafsmeer | Gam9 | |||
Sat | 23.Oct.2021 - 14:00 | Sportlust '46 | 9-0 | Ajax Amateurs | Gam10 | |||
Sun | 24.Oct.2021 - 13:00 | USV Hercules | 0-1 | GVV Unitas | Gam1 | |||
Sun | 24.Oct.2021 - 13:30 | HSC '21 | 4-2 | Blauw Geel '38 | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 13:30 | Staphorst | 1-0 | HSV Hoek | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 13:30 | Barendrecht | 5-0 | ODIN '59 | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 13:30 | Excelsior '31 | 1-3 | Lisse | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 13:30 | SteDoCo | 2-1 | ACV | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 13:30 | DVS '33 | 2-1 | Sparta Nijkerk | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 13:30 | GOES | 2-2 | VVOG | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 14:00 | Ter Leede | 0-1 | Harkemase Boys | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 17:00 | VVSB | 0-3 | DOVO | Gam10 | |||
Sat | 30.Oct.2021 - 18:30 | EVV | 0-0 | Groene Ster | Gam10 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:00 | Gemert | 4-2 | HV & CV Quick | Gam10 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:00 | JOS Watergraafsmeer | 2-0 | GVV Unitas | Gam10 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:00 | Dongen | 2-1 | ADO '20 | Gam10 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:00 | DEM | 1-0 | USV Hercules | Gam10 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:00 | Hollandia | 0-1 | Hoogland | Gam10 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:30 | UNA | 3-1 | OSS '20 | Gam10 | |||
Sun | 31.Oct.2021 - 13:30 | OFC Oostzaan | 2-1 | Westlandia | Gam10 | |||
Sat | 06.Nov.2021 - 13:30 | Harkemase Boys | 5-0 | Staphorst | Gam11 | |||
Sat | 06.Nov.2021 - 13:30 | Lisse | 3-1 | Sportlust '46 | Gam11 | |||
Sat | 06.Nov.2021 - 13:30 | ODIN '59 | 1-1 | Ter Leede | Gam11 | |||
Sat | 06.Nov.2021 - 14:00 | Sparta Nijkerk | 1-2 | Ajax Amateurs | Gam11 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:00 | GVV Unitas | 1-0 | HSC '21 | Gam11 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:00 | USV Hercules | 2-3 | OFC Oostzaan | Gam11 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:00 | HV & CV Quick | 0-2 | Hoogland | Gam11 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:00 | Westlandia | 1-1 | EVV | Gam11 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:00 | Blauw Geel '38 | 4-0 | Hollandia | Gam11 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:30 | OSS '20 | 0-1 | DEM | Gam11 | |||
Sun | 07.Nov.2021 - 13:30 | UNA | 1-4 | JOS Watergraafsmeer | Gam11 | |||
Sat | 13.Nov.2021 - 13:30 | Staphorst | 4-3 | VVOG | Gam12 | |||
Sat | 13.Nov.2021 - 13:30 | DVS '33 | 1-0 | ACV | Gam12 | |||
Sat | 13.Nov.2021 - 13:30 | Excelsior '31 | 3-2 | Harkemase Boys | Gam12 | |||
Sat | 13.Nov.2021 - 13:30 | Ajax Amateurs | 3-0 | Lisse | Gam12 | |||
Sat | 13.Nov.2021 - 14:00 | Ter Leede | 1-1 | DOVO | Gam12 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 13:00 | Hollandia | 2-0 | Westlandia | Gam12 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 13:00 | DEM | 2-2 | HV & CV Quick | Gam12 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 13:00 | Hoogland | 2-1 | Blauw Geel '38 | Gam12 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 13:00 | Dongen | 2-2 | USV Hercules | Gam12 | |||
Sun | 14.Nov.2021 - 13:00 | JOS Watergraafsmeer | 1-3 | ADO '20 | Gam12 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Derde Divisie - 2021/2022
- 100% 612 / 612 Games
- Home team wins 47.39%
- Draws 21.57%
- Away team wins 31.05%
- Over 1.5 80.56%
- Over 2.5 63.07%
- Over 3.5 41.83%
- Goals 1956
- Goals /match 3.2
- Goals /match home 1.82
- Goals /match away 1.38
- Both teams score 57.52%
- Goals after 80' 13.7%
No tv schedule yet for US
(change)